+38 (044) 489-05-28 ksp2007@ukr.net
Реєстрація
КОНКУРС ОГОЛОШЕНО!

КОНКУРС ОГОЛОШЕНО!


КОНКУРС ОГОЛОШЕНО!
Запрошуємо перевізників взяти участь в конкурсі автобусами середньої місткості за наступними напрямками:
man_lionscity_26.jpg (64.65 Kb)

№1 Одеська площа – просп. Академіка Глушкова – просп. Голосіївський – вул. Героїв Оборони – вул. Генерала Родимцева – вул. Блакитного – вул. Добрий шлях – вул. Голосіївська – ст. м. «Голосіївська» – просп. Голосіївський – пров. Ужгородський – вул. Васильківська – вул. Голосіївська – вул. Добрий шлях – вул. Блакитного – вул. Генерала Родимцева – вул. Героїв Оборони – просп. Голосіївський – просп. Академіка Глушкова – вул. Академіка Заболотного – місцевий проїзд поблизу ТРЦ «Магеллан» (в звор. напр. просп. Академіка Глушкова. і далі за схемою)

№39 Ст.м. «Голосіївська» – просп. Голосіївський – просп. Науки – вул. Голосіївська – вул. Добрий шлях – вул. Блакитного – вул. Лисогірська – вул. Ракетна

№52 Ст.м. «Либідська» – вул. Антоновича (в зворотному напрямку вул. Велика Васильківська) – бульв. Дружби Народів – Деміївська площа – просп. Науки – вул. Китаївська – вул. Ягідна – вул. Закарпатська

№62к Вул. Звіринецька (в звор. напр. вул. Тимірязєвська) – вул. Тимірязєвська – вул. Бастіонна – бульв. Лесі Українки – вул. Генерала Алмазова – ст.м. «Печерська»

№97к Ст.м. «Академмістечко» – просп. Академіка Палладіна – вул. Малинська – вул. Робітнича – вул. Коростенська – вул. Генерала Наумова – вул. Підлісна – вул. Булаховського (масив “Новобіличі”)

№117 Ст.м. «Лівобережна» – вул. Євгена Сверстюка – вул. Митрополита Андрея Шептицького – вул. Челябинська – вул. Каховська – вул. Комбінатна – вул. Євгена Маланюка – Русанівські сади

УМОВИ КОНКУРСУ
1.1. зареєстровані відповідно до вимог чинного законодавства;
1.2. які перебувають у належному технічному стані;
1.3. класу A і I:
- обладнані двигунами, що відповідають нормам екологічної безпеки не нижче «ЄВРО-5»;
- пасажиромісткість повинна бути не менше 21 місця для сидіння пасажирів, крім водія, з можливістю перевезення стоячих пасажирів, окрім транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями;
- загальна пасажиромісткість повинна бути не менше 50 місць;
- бути обладнані не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей;
- бути обладнані електронними інформаційними табло;
- бути обладнані засобами для візуального та/або звукового інформування пасажирів про назви зупинок;
- бути обладнані кондиціонерами.

2. Згідно з п. 10 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» встановлюється вимога щодо забезпечення роботи на об’єктах конкурсу транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості не менше 30 відсотків загальної кількості автобусів.

3. Державні соціальні нормативи у сфері транспортного обслуговування населення, а саме: окремо визначені для кожного маршруту кількість автобусів для забезпечення перевезень, режим руху, особливості періодичності виконання перевезень (сезонний, у певні дні тижня, щоденний тощо).

Додаткові умови конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному
маршруті загального користування

1. Встановити на автобуси, які пропонуються для роботи на маршрутах, що є об’єктами конкурсу, GPS-трекери та підключити їх до Єдиного диспетчерського центру інформаційного ресурсу про пересування рухомого складу упродовж 3-х місяців з дати, яка буде визначена наказом Організатора.

2. Встановити автоматизовані системи безготівкової оплати проїзду на автобуси, які пропонуються для роботи на маршрутах, що є об’єктами конкурсу, з визначеними організатором технічними характеристиками, що забезпечать цілісне функціонування у м. Києві Автоматизованої системи оплати проїзду, упродовж 3-х місяців з дати, яка буде визначена наказом Організатора.

3. Забезпечити водіїв однотипним форменим одягом упродовж трьох місяців з дати укладання з Організатором Договору про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування м. Києва.

4. У разі подання автомобільними перевізниками інвестиційних проектів-зобов'язань щодо оновлення парку автобусів на маршрутах на визначений період до п'яти років подавати підтвердження (копії договорів) договірних відносин з заводами виробниками (постачальниками) рухомого складу про постачання (виготовлення та придбання) необхідної кількості рухомого складу для забезпечення перевезень на об’єктах конкурсу.

5. У разі розірвання в односторонньому порядку Договору про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування м. Києва за невиконання перевізником додаткових умов конкурсу останній зобов’язується добровільно сплатити на рахунок Організатора штрафні санкції у розмірі 100 тис. грн.
25 вересня 2018
Більше інформації - Новини