+38 (044) 489-05-28 ksp2007@ukr.net
Реєстрація
НЕЛЕГАЛЬНІ ПЕРЕВІЗНИКИ

НЕЛЕГАЛЬНІ ПЕРЕВІЗНИКИ


НЕЛЕГАЛЬНІ ПЕРЕВІЗНИКИ НЕЛЕГАЛЬНІ ПЕРЕВІЗНИКИ
Спільними діями фахівців Комунальної служби перевезень, Національної поліції та Укртрансбезпеки вчора був проведений рейд з перевірки діяльності нелегальних перевізників в місті Києві.
"Комунальна служба перевезень запрошує до співпраці громадскість, ЗМІ та закликає долучатись прокуратуру та ДФС. Лише спільними зусиллями ми зможемо подолати факти нелегальних перевезень, котрі становлять загрозу життю та здоров'ю пасажирів, а також наносять фінансові збитки тим, хто працює законно, сплачуючи податки та покращуючи рівень обслуговування киян", - зазначив керівник КСП Сергій Савтир.
Серед виявлених фактів були зафіксовані наступні:
- 597 маршрут вул.Сабурова-ж/д Вокзал. Даний маршрут був закритий міською владою, проте перевізник продовжує їздити нехтуючи цим рішенням. Складений акт та накладені штрафні санкції Укртрансбезпекою та Національною поліцією.222.jpg (155.79 Kb)

- 26 маршрут ст. м. Нивки - пр. Свободи. Перевізник, самозайнята особа, дублює рух 26 тролейбусу «Київпастранс», чим наносить суттєві збитки міському комунальному підприємству. Даний приватний перевізник не має належних документів, про що складено відповідний акт на накладені штрафні санкції.666.jpg (189.4 Kb)

- 824 маршрут від м.Нивки до с.Княжичі. Технічний та санітарний стан даного автобусу є неприпустимим в сучасній європейській столиці. Працівниками Нацполіції та Укртрансбезпеки складено відповідні акти на накладені адміністративні стягнення. Проте, оскільки даний маршрут є обласним то місто не має впливу на даного перевізника і його діяльність знаходиться під компетенцією обласної влади. 11.jpg (181.79 Kb)

Також, після прибуття Укртрансбезпеки, Національної поліції та Служби перевезень на ст м. Лук'янівська, перевізник котрий нелегально надає послуги з перевезення на маршруті №6к, що повністю дублює рух 28 тролейбусу, припинив виїзд на маршрут. Це спричинило довжелезну чергу з тих, хто зазвичай ним користується. Проте, після роз’яснення, щодо небезпеки користування даним маршрутом, пасажири скористалися послугами тролейбусу №28 КП «Київпастранс». 555.jpg (175.91 Kb)

Комунальна служба перевезень не рекомендує киянам та гостям столиці користуватись послугами перевізників котрі порушують умови договору, їздять нелегально та нехтують правилами надання якісних послуг пасажирам.14 лютий 2018
Більше інформації - Новини