+38 (044) 489-05-28 ksp2007@ukr.net
Реєстрація
Планова перевірка ТОВ Транс-Групп

Планова перевірка ТОВ Транс-Групп


Планова перевірка ТОВ Транс-Групп Планова перевірка ТОВ Транс-Групп Планова перевірка ТОВ Транс-Групп Планова перевірка ТОВ Транс-Групп Планова перевірка ТОВ Транс-Групп Планова перевірка ТОВ Транс-Групп Планова перевірка ТОВ Транс-Групп
Проведена планова перевірка перевізника ТОВ Транс-Групп, котрий обслуговує 7 маршрутів
Серед них: №198, №200-к, 201, №408, №437, №450, №497-к
Спеціалісти Комунальної служби перевезень перевірили якість випуску автобусів на маршрут та рівень контролю технічного стану транспортних засобів і стану здоров’я водіїв.
У відповідності до взятих на себе інвестиційних зобов’язань перед містом перевізник придбав 13 нових автобусів у 2017 році та заплановано ще 13 нових автобусів у 2018 році.
Підприємство входить до п’ятірки найбільших в місті Києві транспортних компаній котрі надають послуги з міських пасажирських перевезень.
На території підприємства обладнане приміщення для ефективної роботи медичних працівників та комфортного проходження медичного огляду водіями. Протягом півтори години медик перевіряє стан кожного водія, а їх на підприємстві більше 150 чоловік, котрі майже одночасно виїжджають на зміну.
Перед випуском ТЗ на лінію, працівники служби технічної підтримки оглядають автобуси та надають/не надають дозвіл водієві на виїзд з бази.
При детальному огляді виїжджаючих на маршрут автобусів працівники Служби перевезень фіксують ряд показників, в тому числі і зовнішній стан транспортного засобу та стан салону. При виявлені недоліків перевізнику вказується номер автобусу та необхідні пункти щодо усунення зауважень у 20-ти денний термін.
Нагадаємо, що в місті продовжуються планові перевірки технічно-виробничих баз перевізників та маршрутів на лінії.
13 лютий 2018
Більше інформації - Новини