+38 (044) 489-05-28 ksp2007@ukr.net
Реєстрація
Спільна перевірка діяльності нелегальних перевізників 16.02.18

Спільна перевірка діяльності нелегальних перевізників 16.02.18


Спільна перевірка діяльності нелегальних перевізників 16.02.18 Спільна перевірка діяльності нелегальних перевізників 16.02.18 Спільна перевірка діяльності нелегальних перевізників 16.02.18 Спільна перевірка діяльності нелегальних перевізників 16.02.18
У складі працівників Укртрансбезпеки, Національної поліції, Комунальної служби перевезень проведена чергова перевірка фактів діяльності нелегальних перевізників.
Під час перевірки виявлено та зафіксовано наступне:
- 412 маршрут продовжує курсувати вулицями міста. Виявлено та складені акти на 6 автобусів. За рекомендаціями Міжнародного банку реконструкції та розвитку маршрут був закритий Департаментом транспортної інфраструктури, як такий, що дублює рух 20-го автобусу, чим наносить фінансові збитки підприємству, а також транспортні засоби котрого не відповідають умовам договору та вимогам міста, знаходяться в поганому технічному та санітарному стані. (Детальніше в сюжеті 2+2 ДжеДаї https://www.youtube.com/watch?v=5tNqkPLIVGk). У зв’язку з повторним виявленням даного порушення працівниками Поліції було позбавлено права керування автобусом водія (на термін до 6 місяців). Надалі продовжиться перевірка фактів діяльності перевізника «Київські Каштани» та направлено звернення до компетентних органів, щодо неправомірної діяльності даного підприємства без договору з містом.
- 570(8) маршрут, був закритий у зв’язку з оптимізацією транспортної мережі та, як дублюючий рух громадського транспорту (8 тролейбус). Наразі, на маршруті курсують старі автобуси з проржавілим корпусом, в салоні маршрутки були зафіксовані сидіння з різних марок автобусів, оббивка майже всіх сидінь розірвана та протерта. У ході перевірки були зафіксовані 2 транспортні засоби маршруту №570unnamed_2.jpg (888.19 Kb)

Перевірки будуть продовжуватись й надалі. Заплановано підсилення группи з перевірки додатковими компетентними органами.
Запрошуємо долучатись ЗМІ та громадськість!
19 лютий 2018
Більше інформації - Новини