+38 (044) 489-05-28 ksp2007@ukr.net
Реєстрація
Правила та згода на обробку персональних даних

Правила та згода на обробку персональних даних

Дані Умови використання (надалі «Правила») веб-сайту http://ksp.kiev.ua (надалі «Сайт») є договором приєднання відповідно до статті 634 Цивільного кодексу України, за яким у порядку, передбаченому Правилами, користувачам (надалі – «Користувач») надається доступ до матеріалів Сайту, можливість відправляти повідомлення та долучати документи на розгляд/перевірку адміністратора.

1. Порядок приєднання до Правил

1.1. Користувач погоджується здійснювати використання Сайту згідно умов, викладених в Правилах, шляхом приєднання до Правил. Фактом приєднання Користувача до Правил є реєстрація чи авторизація Користувача на Сайті.

2. Права та обов’язки Користувача

2.1. Користувач за допомогою відповідних інтернет-сторінок Сайту самостійно отримує послуги Сайту.

2.2. Користувач згоден з тим, що усі та будь-які майнові права чи права інтелектуальної власності (авторські права) на інформацію (твори), логотипи та інші графічні зображення опубліковані на Сайті власником Сайту (надалі – «Власник»), належать виключно та у повному обсязі Власнику Сайту чи Третім сторонам з якими у Власника Сайту заключні відповідні угоди. Контактні дані Власника Сайту вказані на сторінці Сайту: http://ksp.kiev.ua/contacts.

2.3. Користувачам забороняється копіювати, розповсюджувати, розміщувати на інших інтернет-ресурсах або в засобах масової інформації будь-яку інформацію, що розміщена на Сайті, або її частину, будь-які об’єкти прав інтелектуальної власності (авторських прав) без письмового дозволу Власника.

2.4. Користувач розуміє й погоджується з тим, що Власник не несе відповідальності за збереження інформації на Сайті або її втрату, за наслідки використання інформації, розміщеної Власником, Користувачем або третіми особами.

2.5. Всі особисті данні користувача використані при реєстрації на сайті є скритими для інших користувачів згідно умов збереження конфіденціності.

3. Права та обов’язки Власника Сайту

3.1. Власник не несе відповідальності за можливі матеріальні та/чи моральні збитки, які можуть настати в результаті використання Користувачем Сайту.

3.2. Власник має право здійснювати обмеження окремих дій Користувача на Сайті, якщо такі дії складають загрозу для нормального функціонування Сайту.

3.3. Власник має право проводити планово-профілактичні роботи, що можуть спричинити збої в роботі Сайту.

3.4. Власник не несе відповідальності за перерви в роботі Сайту в разі збоїв програмного забезпечення чи роботи третіх осіб (інтернет-провайдерів інше).

3.5. Власник не несе відповідальності за зупинку роботи Сайту чи функціоналу Сайту з причини вимог компетентних державних органів.

3.6. Власник зобов’язується не розголошувати третім особам інформацію про особисті дані Користувача, яку Користувач завантажує на сайті, без дозволу Користувача. Дане обмеження не стосується третіх осіб, з якими у Власника підписані договори про нерозголошення інформації.

3.7. Власник має право встановлювати ліміти по об’єму матеріалів та зображень, що Користувач завантажує на Сайті, а також вводити інші технічні обмеження користування Сайтом.

3.8. Власник має право розміщувати в спеціальних блоках на Сайті рекламні матеріали та посилання на інші ресурси, при цьому Власник не несе відповідальності за рекламні матеріали чи доступність таких ресурсів, за їх наповнення, а також за наслідки, що пов’язані з використанням даних ресурсів, їх матеріалів чи реклами.

4. Інші умови

4.1. Погоджуючись на умови користування Сайтом згідно Правил, Користувач підтверджує, що умови Правил ним у повному обсязі прочитані, усвідомлені та зрозумілі.